Geen items gevonden.

Wayflyer groeit na een succesvolle startkapitaalronde en kan nu voldoen aan de behoeften en de wereldwijde vraag van merken

Datum
19 oktober 2020
Categorie
Voorraad
Geschreven door
Aidan Corbett

Wayflyer begon zijn bestaan als onderdeel van een bedrijf dat zich uitsluitend bezig hield met gegevensanalyse. We hebben vier jaar lang e-commercebedrijven advies gegeven over hoe ze hun groei konden versnellen, maar vaak hadden ze gewoon het kapitaal niet. Daarom hebben we besloten om ook kapitaal te gaan verschaffen. Sinds we in maart van dit jaar onze eerste voorschotten hebben verstrekt, heeft de ongelooflijke vraag naar onze analyse- en financieringsdiensten zelfs onze eigen hoge verwachtingen overtroffen. Om deze visie naar een hoger niveau te tillen, kondig ik met trots aan dat Wayflyer zijn startkapitaalronde heeft afgerond. Het aantrekken van de $ 10,2 miljoen eigen vermogen werd geleid door QED (Klarna, SoFi, NuBank), met SpeedInvest en Middlegame Ventures als de andere belangrijke deelnemers. We zijn verheugd om deze toonaangevende fintech-fondsen aan boord te hebben terwijl we de volgende koers van onze groei uitstippelen.  

Ik ben ongelooflijk trots op wat we dit jaar bereikt hebben. Ons groeitraject leidt Wayflyer naar winstgevendheid in 2021, een tijdspad dat velen als extreem ambitieus zouden hebben beschouwd voor een jong bedrijf dat opkomende sectoren als e-commerce en Direct to Consumer (D2C) bedient.

Met e-commerce in de startblokken om te floreren in de huidige toonaangevende digitale omgeving, kunnen we dankzij deze kapitaalinjectie meer dan 1000 nieuwe e-commercebedrijven financieren en tegelijkertijd onze capaciteit verder uitbreiden om aan hun behoeften te kunnen voldoen. We zijn van plan klanten ontmoeten waar ze zijn gevestigd door uit te breiden naar snelgroeiende markten zoals Australië en Canada. 

Bij Wayflyer wordt alles wat we doen geleid door onze missie om de belemmeringen weg te nemen die veelbelovende e-commercewinkels ervan weerhouden hun potentieel te bereiken. Het succes van onze klanten is ons succes, en dat is niet alleen maar een slogan. Bij Wayflyer verstrekken we financiering zonder complexe rentelasten, verlies van eigen vermogen of persoonlijke garanties. Daardoor is ons succes direct gekoppeld aan de mogelijkheid om een verschil te maken voor de groei van merken. Tot nu toe spreekt onze staat van dienst voor zich: we hebben al meer dan 100 bedrijven geholpen om hun omzet- en groeidoelstellingen te overtreffen. Sterker nog, van de $ 25 miljoen aan totale voorgeschoten financiering zijn er tot nu toe geen wanbetalingen geweest. 

Abonneren op onze nieuwsbrief
Ontvang deskundig advies over voorraadbeheer, marketing en financiering om uw bedrijf te laten groeien. Hoe meer u weet, des te sneller u groeit.
Klaar! Bedankt voor het abonneren.
Geef een geldig e-mailadres op
Wij hechten veel waarde aan de bescherming van uw gegevens. Lees onze Privacyverklaring.

Uiteindelijk is financiering slechts één stukje van de puzzel. We weten dat het veel ondernemers aan tijd en middelen ontbreekt om hun marketing- en omzetgegevens nauwkeurig te analyseren. Daarom doet Wayflyer dit voor hen, gratis. Het Wayflyer-team werkt nauw samen met elk merk om hen te helpen hun omzet- en marketinggegevens beter te interpreteren en hun berichtgeving en advertentie-uitgaven af te stemmen om conversies te stimuleren. Deze unieke mix van financiering en AI-gestuurde marketinginzichten kan zelfs merken in het prilste stadium de controle over hun bedrijf geven. In 2020 ontdekte ons team dat gefinancierde merken na 90 dagen gemiddeld 78% beter presteerden dan hun prognose. Gemotiveerd door deze resultaten besteden we een deel van het bijeengebrachte kapitaal aan de verdere ontwikkeling van deze gegevenstools om ze nog responsiever en aanpasbaarder te maken. 

Het succes van onze startkapitaalronde is een nieuwe interessante mijlpaal op deze reis. We hopen dat uw organisatie zich bij ons zal aansluiten. Maar dit is slechts het begin. We kijken ernaar uit om samen te werken met duizenden e-commercebedrijven wereldwijd naarmate zij meer nieuwe klanten werven, meer productlijnen toevoegen en uitbreiden naar nieuwe markten. Als u een e-commercebedrijf runt en op zoek bent naar een partner om uw groei te helpen versnellen, sluit u dan bij ons aan!

Meer informatie over financieringsnieuws van Wayflyer vindt u hier

Geen items gevonden.
Geschreven door
Aidan Corbett
Aidan Corbett is mede-oprichter en CEO bij Wayflyer

Aanbevolen berichten

Nieuws
Aankondiging van Wayflyer's Series B: 150 miljoen dollar om eCommerce bedrijven te helpen hun groei te versnellen
Aidan Corbett
Aidan Corbett
1 februari 2022
3 minuten leestijd
Nieuws
E-commercebedrijven toegang geven tot de financiering die zij verdienen
Aidan Corbett
Aidan Corbett
12 mei 2022
3 minuten leestijd
Financiering
Voorraad
Marketing
Eigen vermogen weggeven om inventaris en marketing te financieren is inefficiënt. Dit is waarom
Mark Corballis
Mark Corballis
1 maart 2022
5 minuten leestijd

Wilt u uw e-commercebedrijf laten groeien?

Vraag vandaag nog financiering aan of boek een gesprek met ons team om meer te weten te komen over hoe we u kunnen helpen groeien.