wayflyer logo

Voortgang scrollen

Aankondiging van Wayflyer's uitbreiding naar Spanje en Nederland

Datum

29 oktober 2021

Categorieën

Nieuws

Geschreven door

Aidan Corbett

Het verheugt mij vandaag om te kunnen aankondigen dat Wayflyer gaat uitbreiden naar Spanje en Nederland om e-commercebedrijven te helpen hun groeipotentieel te realiseren.

Met deze uitbreiding willen we de lokale markt helpen groeien en e-commerce-oprichters ondersteunen met een reeks financierings- en analyseoplossingen die hen helpen toegang te krijgen tot werkkapitaal, de cashflow te verbeteren en de verkoop te stimuleren.

We hebben ook twee nieuwe collega's in ons team verwelkomt. Marc Brichs is ons komen versterken als onze manager voor Spanje en Matthijs Onland als onze manager voor Nederland. Zowel Marc als Matthijs werken nauw samen met e-commerce-oprichters in hun lokale markten om hen te helpen hun kortetermijndoelen te behalen en naar hun langetermijnvisies toe te werken.

Samen met ambitieuze oprichters groei ontsluiten

Een aantal snelgroeiende bedrijven in Spanje en Nederland heeft al met Wayflyer samengewerkt om nog succesvoller te worden. En in 2022 streven we ernaar om in beide markten meer dan $ 100 miljoen in te zetten om oprichters van lokale e-commercebedrijven te helpen hun inkomsten snel te vergroten.

Een van de bedrijven die Wayflyers financiering hebben gebruikt om te groeien is Gray Label, een Nederlands merk dat duurzame kleding voor kinderen maakt.

Gray Label groeide snel en ging met ons in zee om de inkoop van voorraad te financieren, zodat het bedrijf op koers kon blijven. "Het hele proces verliep zeer vloeiend en er werd snel gecommuniceerd", zegt Wijnand Mirandolle, CFO van Gray Label.

Sinds ze met ons samenwerken groeide de e-commerce-omzet van Gray Label in slechts drie maanden met 40%.

We hebben onze oplossingen voor op inkomsten gebaseerde financiering afgestemd op de behoeften van moderne bedrijven en oprichters die frustraties hebben ervaren met traditionele financieringsaanbieders en op zoek zijn naar een groeipartner voor de lange termijn die hun bedrijf, doelstellingen en waarden 'begrijpt'.

Marc en Matthijs, met de steun van het wereldwijde team van Wayflyer, zullen samenwerken met onze Spaanse en Nederlandse klanten en hen helpen de obstakels voor het bereiken van hun potentieel uit de weg te ruimen.

Bedrijven ondersteunen tijdens snelle groei en in moeilijke tijden

De wereldwijde eCommerce boom vertoont geen tekenen van vertraging. Verwacht wordt dat de omzet van e-commerce in Europa tussen 2020 en 2025 met 298 miljard dollar zal stijgen en onze beslissing om uit te breiden naar snelgroeiende markten - zoals Spanje en Nederland - is een belangrijke stap in onze groeistrategie. Maar ook een belangrijke stap in het bereiken van onze missie om eCommerce-oprichters wereldwijd te ondersteunen.

En ondanks de ongelofelijke groei van de sector, moeten we niet doen alsof 2021 gemakkelijk is geweest voor eCommerce-bedrijven en oprichters die voor buitengewone uitdagingen hebben gestaan. Van de pandemie en problemen met de wereldwijde toeleveringsketen tot de stijgende kosten van reclame en klantenwerving, dit jaar is allesbehalve eenvoudig geweest.

Naast het kapitaal dat we in deze nieuwe markten zullen inzetten, boeken we ook grote vooruitgang in de ondersteuning die we klanten kunnen bieden met een wereldwijd netwerk van kantoren met 24-uurs dekking en een team van e-commerce-experts dat altijd klaarstaat om te helpen.

Ga mee op onze reis en help de toekomst van e-commerce vorm te geven

Als een van de snelst groeiende fintech-bedrijven in Europa biedt Wayflyer een reeks financierings- en marktanalysetools die zijn bedoeld om e-commercebedrijven te voorzien van het werkkapitaal en de marktinzichten die ze nodig hebben om hun prestaties te verbeteren en hun groeipotentieel te bereiken.

Eerder dit jaar hebben we onze eerste Amerikaanse vestiging geopend in Atlanta, Georgia, en er zijn plannen om in de komende maanden onze activiteiten ook in Australië, Frankrijk en andere Europese landen naast Spanje en Nederland uit te breiden.

Onze plannen voor 2022 zijn zeer ambitieus en we hebben een reeks vacatures met enorme mogelijkheden voor persoonlijke en professionele groei.

Bekijk onze vacatures en solliciteer vandaag nog.

Wilt u uw e-commercebedrijf laten groeien?

Vraag vandaag nog financiering aan of boek een gesprek met ons team om meer te weten te komen over hoe we u kunnen helpen groeien.